MAJITELÉ BYTOVÝCH DOMŮ

Co máme pro majitele bytových domů a pronajímatele?

Pomůžeme Vám s administrativou.

Přejděte na automatizovanou správu Vašeho bytového domu. Čas, který ušetříte díky našim pohodlným službám, můžete věnovat jiným činnostem. Konec papírování. Chytrá a jednoduchá správa BYTYO udělá skoro vše za Vás.

Rozúčtování a vyúčtování umíme měsíčně. Klidně i denně. S novou legislativou si hlavu nelámejte.

Díky propojení dálkových odečtů a integrovaným cenám dodavatelů energií a médií je pro nás zpracování pravidelného rozúčtování nákladů hračka. Stejně tak vyúčtování. Frekvenci rozesílání si nastavíte tak, jak Vám to nejvíce vyhovuje. Vše funguje automatizovaně a bez chyb.


Důležité termíny hlídáme za Vás.

Plánované termíny revizí, stejně jako i jiné důležité plánované události ve Vašem bytovém domě, najdete kdykoliv a jednoduše v naší aplikaci.


Digitální archiv dokumentů dostupný odkudkoliv a kdykoliv.

Všechny podklady a dokumenty, které souvisejí s objektem Vašeho bytového domu, jako jsou revizní zprávy, protokoly, závěry z kontrol i zkoušek nebo výkazy z účetnictví, Vám uložíme na zabezpečené cloudové úložiště. Vše tak budete mít jednoduše po ruce, kdykoliv to budete potřebovat. K dokumentům se dostanete snadno prostřednictvím naší aplikaci ve Vašem mobilním telefonu.


Pravidelný přehled o zaplacených platbách od obyvatel Vašeho domu.

Díky našemu řešení máte k dispozici srozumitelný a jednoduchý přehled o přijatých platbách od obyvatel Vašeho domu. Systém Vás sám upozorní na platby, které chybí. Vše funguje jednoduše, automatizovaně a on-line.


Samoodečty a jejich správa už není potřeba.

Díky dálkově odečitatelným měřidlům už nemusíte složitě plánovat a organizovat návštěvy jednotlivých bytů nebo jakkoliv jinak zjišťovat naměřené hodnoty. Už neřešíte, jestli někoho v daný čas zastihnete nebo ne. Neřešíte ani to, že naměřené hodnoty je nutné přepsat do vyhovujícího formátu a odeslat je dál ke zpracování. Odečet probíhá dálkově a automatizovaně.


Nepřepisujete energie na nájemce.

Není nutné, abyste trávili čas přepisováním energií na Vaše nájemce. Všechny energie sloučíme na patě domu. Díky tomu vznikne jedno odběrné místo pro každou energii a to bude znamenat méně času stráveného administrativou a snížení nákladů na energie pro Vaše nájemce. Zvýšíte si tak konkurenceschopnost i obsazenost.

Dálkové odečítání měřidel energií a utilit.

V rámci poskytovaných služeb zajistíme kompletní poradenství v oblasti zavedení dálkového měření pro Váš bytový dům. Spolupracujeme jen s prověřenými evropskými dodavateli technologií. Na odečítání dálkových měřidel jsme experti.

Havarijní služba 24/7. Pro naše zákazníky s garantovaným dojezdem do 120 minut.

Někdy nejde vše podle plánu a něco se pokazí. Třeba praskne trubka nebo netěsní kohout u topení. Vždycky to ale znamená nepříjemnosti. Spolu s našimi partnery jsme v těchto situacích k dispozici 24 hodin, 7 dní v týdnu. Včetně svátků, sobot i nedělí.

Účty za elektřinu v celém domě Vám pomůžeme snížit. Klidně i o 40 %.

Zatímco dodavatelé komodit zvedají ceny a Vám jde hlava kolem z účtů za energie. My hledáme řešení, jak vše nastavit tak, abyste mohli pohodlně svítit a zároveň nepřišli o všechny úspory.

Vybereme pro Vás toho nejlepšího dodavatele.

Všechno začíná výběrem spolehlivého a stabilního dodavatele, který nabízí férové ceny a kvalitní služby. My takové známe. Pokud takového nemáte, rádi Vám pomůžeme se změnou. Veškerá administrativa jde samozřejmě za námi.


Konec zbytečných výdajů za služby spojené s měřením spotřeby elektřiny.

Věděli jste, že pro celý Váš bytový dům stačí mít nainstalován pouze jeden, případně několik málo fakturačních elektroměrů? A věděli jste, že díky této jednoduché změně, mohou  obyvatelé celého Vašeho bytového domu ročně ušetřit i desítky tisíc korun na regulovaných platbách za tyto aktuálně osazené elektroměry? Zařídíme pro Vás sloučení všech elektroměrů do jednoho měřícího bodu na patě domu. Stávající elektroměry ve všech bytech vyměníme za dálkově odečitatelné podružné měřiče. A nakonec zajistíme všechny podklady a vyřídíme za Vás veškerou administrativu.

Chytrá aplikace pro všechny obyvatele Vašeho domu.

Pro všechny obyvatele bytového domu, který spravujeme, máme unikátní aplikaci Bytové konto. Aplikace významně usnadňuje komunikaci mezi výborem nebo představenstvem a obyvateli bytového domu. Uživatelé aplikace mají k dispozici přehled o spotřebě všech energií a také o výdajích spojených se správou domu. Všechny přehledy jsou dostupné i v Kč. Jednoduše a srozumitelně.

Chci si ulehčit život s BYTYO.

Pro více informací, nebo zpracování nezávazné nabídky, nám na sebe zanechte kontaktní údaje.

Chystáme pro vás

Velký srovnavač řemeslníků
ještě tento rok.


Sehnat spolehlivého a poctivého řemeslníka není snadné. Naši zákazníci v rámci poskytovaných služeb získají ověřené kontakty na řemeslníky všech profesí. Výběrové řízení tak budete mít po ruce hotové kdykoliv.