O NÁS

Chceme měnit pohled na správu bytových domů. 

Jsme BYTYO. Chytrá a jednoduchá správa pro Váš bytový dům.

Máme jasnou vizi.


Provádíme transparentní správu bytových domů s využitím moderních prvků a nástrojů. Péči o bytové domy posouváme směrem k digitalizaci a dennímu používání technologií. Naše řešení minimalizuje administrativu a přináší úspory pro všechny jeho uživatele. Chceme, aby naše inovativní služby přinášely zákazníkům skvělý zážitek. Umíme to dělat jednoduše. Od toho jsme tady.
 


Pro koho to děláme?


Plně si uvědomujeme, že výkon funkce člena statutárního orgánu ve Sdružení vlastníků jednotek nebo člena představenstva v bytovém družstvu není jednoduchý. Denně spravujete společný majetek v hodnotě několika desítek nebo dokonce stovek milionů korun. A to není snadné. Vše děláte ve volném čase. Po práci, která Vás skutečně živí. Víme velmi dobře z vlastní zkušenosti, o jak moc časově náročnou a odpovědnou funkci se jedná. Ostatně za případné nesrovnalosti ručíte celým svým majetkem, a to nikomu na klidu nepřidá.

Velmi dobře si také uvědomujeme, že prostředí ve kterém se nacházíte, se neustále vyvíjí a mění. Nedávno jste se museli vypořádat se změnami legislativy v oblasti GDPR a v současné době už řešíte další požadavky. Třeba jak a kdy zavést dálkové odečty u tepla a vody. Nebo povinnost informovat všechny obyvatele Vašeho domu dvanáctkrát za rok o jejich spotřebě. A v dnešní době, kdy ceny energií dosahují rekordních hodnot, se více než kdy jindy, snažíte hledat prostor pro úspory.


S čím Vám rádi pomůžeme?


Správa bytových domů je jedno z mála odvětví, ve kterém se zatím neprosadilo masivní využití moderních technologií. My moderní technologie vnímáme jako jednoznačný a efektivní prostředek, který Vám má správu Vašeho bytového domu významně usnadnit a zjednodušit. 

Díky našemu řešení nemusíte trávit čas nad tvorbou tabulek a přehledů. Nemusíte každý měsíc kontrolovat, zda všichni zaplatili zálohy. A také nemusíte psát nikomu upomínky o jejich zaplacení. Nemusíte obcházet sousedy, abyste zjistili, kolik spotřebovali vody. Nemusíte zjišťovat, kdo se přistěhoval nebo odstěhoval. S tím vším už čas trávit nemusíte. Se vším Vám pomůže naše chytrá a jednoduchá správa pro Váš bytový dům. Umíme to dělat jednoduše a rádi Vás o tom přesvědčíme. Od toho jsme tady.

Co nás těší.

Řešení Bytové konto, které používáme pro správu bytových domů, pomáhá spravovat už více než 60 000 bytů na území České republiky a Německa.

60 000+

spravovaných bytů

700+

budov 

Chci si ulehčit život s BYTYO.

Pro více informací, nebo zpracování nezávazné nabídky, nám na sebe zanechte kontaktní údaje.