OBYVATELÉ BYTOVÉHO DOMU

Co máme pro obyvatele bytového domu a vlastníky bytů?

Chytrá aplikace

Bytové konto. Unikátní chytrá aplikace pro Vaše chytré telefony.

Aplikace, kterou poskytují správci více než 60 000 bytů v České republice a Německu, umí průběžně zpracovávat naměřené hodnoty z dálkově odečitatelných měřičů umístěných ve Vašem bytě a data Vám průběžně ukazovat na obrazovce Vašeho chytrého telefonu. Jednoduše, srozumitelně a on-line. Výdaje Vaší domácnosti tak máte neustále pod kontrolou. Teď, teď nebo třeba teď.

Dokonalý přehled o výdajích Vaší domácnosti.

Díky aplikaci Bytové konto máte přehled o výdajích na provoz Vaší domácnosti. Kolik jste spotřebovali vody, tepla, elektřiny, plynu nebo na kolik Vás přijde odvoz odpadu, úklid i osvětlení společných prostor bytového domu. Všechny informace jsou zpracovány přehledně, srozumitelně a on-line na obrazovce Vašeho chytrého telefonu. Umíme to udělat jednoduše.


Už žádné překvapení. Roční vyúčtování měníme na měsíční. Nebo klidně denní.

Máte obavy z pravidelného ročního vyúčtování? Díky dálkovému odečtu a naší unikátní aplikaci se už bát nemusíte. Veškeré výdaje i přehled uhrazených záloh máte kdykoliv a kdekoliv pod kontrolou. Pravidelné vyúčtování umíme, po dohodě s výborem Vašeho SVJ nebo představenstvem bytového družstva, zpracovat třeba každý měsíc. Vše totiž funguje automatizovaně, vzdáleně a bez chyb. Umíme to udělat jednoduše.

Ušetřete díky informacím o spotřebě. Je to snadné.

Data o Vaší spotřebě se odečítají denně nebo hodinově a připravené přehledy jsou dostupné v měrných jednotkách i korunách. To Vám umožňuje získat kontrolu nad Vaší spotřebou stejně dobře, jako třeba ukazatel aktuální spotřeby paliva ve Vašem autě. Díky průběžným informacím můžete také včas odhalit i jen slabě protékající baterii nebo toaletu a situaci hned vyřešit.

Jednoduché hlášení závad i komunikace se správcem Vašeho bytového domu.

Aplikace zajistí přímou komunikaci mezi obyvateli bytových jednotek, výborem SVJ nebo představenstvem bytového družstva. Díky tomuto propojení a naší aplikaci snadno nahlásíte třeba vadnou žárovku na chodbě nebo jakýkoliv jiný problém i závadu. Už žádné přeposílání emailů nebo telefonování. Umíme to udělat jednoduše.

Chci si ulehčit život s BYTYO.

Dejte o nás vědět výboru Vašeho SVJ nebo představenstvu Vašeho bytového družstva.